Milan/Monza

PER CONOSCERE GENTE NUOVA

Milan/Monza

Messaggiodi fatinaleni il mar apr 13, 2010 12:07 pm

Zdarec, v Milane ziju 2 roky ale zatim jsem tady zadneho Cecha/Cesku nepotkala, tak pokud budete mit nekdo zajem, tak se ozvete a muzem zajit na kavu. Ciao. Lenka
fatinaleni
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 1
Iscritto il: dom nov 01, 2009 9:09 pm
Località: Milano

Re: Milan/Monza

Messaggiodi Werunkaaa333 il mar set 28, 2010 7:33 pm

ahojky jsi jeste v MIlane...jestli se ti bude chtit tak me najdes na facebooku pod jmenem Werunka Paleckova..ahoooj :D
Werunkaaa333
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 1
Iscritto il: mar set 28, 2010 7:30 pm

Re: Milan/Monza

Messaggiodi Ivik il mar set 28, 2010 9:44 pm

Ahoj Werunko
Pokud hledas Cechy v Milane, tak jsem ti chtela rici, ze existuje Spolek krajanu a pratel Ceske republiky, ktery sidli v Milane, zrovna minuly tyden organizovali Drakiadu v parco Nord, pak jeste chodi po praci na aperitivy, nebo na pivo, no a na konci listopadu bude urcite Mikulasska besidka. Pokud budes chtit prijit, budes vitana.
Dalsi informace ti bud napisi ja, pres cznet, nebo se muzes obratit na nove otevreny Konzulat Ceske republiky, ktery sidli v Milane., Via G. B. Morgagni. kde ti je radi poskytnou.
Krome toho otevira i Cesky dum, stale pri konzulatu, kde by meli organizovat vystavy, promitani filmu v ceskem zneni, kurzy cestiny pro cizince, konferenze atd.
Ahoj
Ivik
Avatar utente
Ivik
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 125
Iscritto il: gio mar 22, 2007 12:00 am

Re: Milan/Monza

Messaggiodi Adela il mar ago 30, 2011 9:59 pm

Ahoj, jsem nove v Milane a hledam nekoho, kdo by zasel na kafe popovidal si a ukazal mi trochu mesto :)

Napiste mi zpravu :) diky Adéla
Adela
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 2
Iscritto il: gio apr 14, 2011 1:47 pm


Torna a NOVA PRATELSTVI/ CONOSCERE NUOVI AMICI

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 3 ospiti

cron