cerco amici a Milano

PER CONOSCERE GENTE NUOVA

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi Ivik il gio mag 21, 2009 2:43 pm

Jak uz jsem psala na jinem foru, bude cesky aperitiv 28.5. od 18:30 dale, bude se to konat v BAru da Marco, Via Tadino - MM Lima.

Ahoj

Ivik
Avatar utente
Ivik
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 125
Iscritto il: gio mar 22, 2007 12:00 am

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi svetlana il mer ott 21, 2009 11:17 am

Ahoj i já bys se ráda sešznámila s nějakou správnou češkou. Pokud chceš odepiš Svetlana.pribylova@seznam.cz a mám i svůj profil s fotkama na lidé pokud toho o mně chceš vědět něco víc. Budu se těšit Světlana
Avatar utente
svetlana
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 5
Iscritto il: lun feb 13, 2006 12:00 am

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi Ivik il gio ott 22, 2009 12:00 am

Ahoj Svetlano

I letos by mela byt znovu Mikulasska. Predbezne pocitej s tim, ze to byva na konci listopadu. Je to ale organizovane predevsim pro deti, ale muze ti to dat velkou prilezitost se setkat hlavne s ceskymi maminkami s detmi. Krome toho jsme se schazely celkem pravidelne na aperitivy. Ted to trochu utichlo, ja jsem z kola ven, protoze mam male dite a tak po vecerech v podstate nemuzu, ale vim, ze se ostatni holky obcas vidaji. Takze jestli chces dam ti vedet.
Ahoj

Ivik
Avatar utente
Ivik
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 125
Iscritto il: gio mar 22, 2007 12:00 am

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi veronika28 il dom nov 29, 2009 1:21 pm

AHOJ VSEM , BYDLIM V MILANE UZ 2 ROKY A BOHUZEL JSEM JESTE NEPOTKALA NIKOHO Z CR, JE MI TU V ITALII SMUTNO :| A RADA BYCH SI TAKY POKECALA S NEKYM CESKY. PORADATE NEJAKA SETKANI NEBO TAK? ZDRAVI VERCA :wink:
veronika28
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 1
Iscritto il: dom nov 29, 2009 12:56 pm
Località: Milano

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi Ivik il dom nov 29, 2009 11:20 pm

Zrovna dnes byla znovu Mikulasska. Psala jsem o tom v teto sekci na jinem miste. Skoda, ze jsi to necetla.
Ahoj
Ivik
Avatar utente
Ivik
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 125
Iscritto il: gio mar 22, 2007 12:00 am

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi springtime78 il mar ott 05, 2010 11:10 am

Ahoj,
ja bydlim uz 11 let v Italii a momentalne v Milane.
Rada bych se tu setkala s dalsima cechama. Cetla jsem i o Spolku krajanu pri Konzulatu CR.
Mate nekdo blizsi info?

Lea
springtime78
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 1
Iscritto il: mar ott 05, 2010 10:46 am

Re: cerco amici a Milano

Messaggiodi Ivik il mar ott 05, 2010 10:42 pm

Ahoj Leo

Jak jsi chtela, zasilam ti blizsi informace o Ceskem centru, ktere otevrelo pri Honorarnim konzulate Ceske republiky v Milane, Via G.B.Morganni 20 - 20129 Milano.
Zrovna zitra budou slavnostne otevirat vystavu grafik.
muzes se podivat na jejich webove stranky: http://www.czechcenters.cz/milano
Pokud bys chtela dostavat zpravy o jejich programu, napis pani Kubikove zadost na mailovou adresu: kubikova@czech.cz

Jinak spolek krajanu a pratel Ceske republiky organizuje ruzne akce, napriklad byla na konci zari Drakiada, na konci listopadu, presneji 28.11. bude Mikulasska besidka, organizovana predevsim pro deti, ale muzes prijit se podivat a seznamit se s nami. Organizuji se take pro dospele aperitivy nebo ceske pivo, atd.
Pokud budes chtit nejake informace muzes napsat na mailovou adresu spolku: czassoc@tiscali.it
Muzes se zapsat a budes dostavat pozvanky na vsechny akce.
Maji i webove stranky, ale nejak je nemuzu najit.
Pokud bys jeste neco chtela vedet, tak napis
ahoj
Ivik
Avatar utente
Ivik
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 125
Iscritto il: gio mar 22, 2007 12:00 am

Precedente

Torna a NOVA PRATELSTVI/ CONOSCERE NUOVI AMICI

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 3 ospiti

cron