Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

PER CONOSCERE GENTE NUOVA

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Danca il ven giu 13, 2008 2:50 pm

:D koukám tady je veselo, tady se mi bude líbit !
Nic si z toho nedělej, ale podle zkušeností vím, že je všude po Itálii sposty češek, jen v Rimini jich znám alespoň 10 co tam už nějaký ten rok žijí.A jelikož vím, jak je to fajn, mít nějakou krajanku poblíž tak, bych ráda i někoho našla poblíž Pescara a neboj výlet do Trevisa pak spácháme :lol:
Avatar utente
Danca
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 6
Iscritto il: ven giu 13, 2008 2:18 pm

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 3:08 pm

Hehe...ja tady (v IT) ziju jiz 10tym rokem. Ale jeste jsem z Trevisa skoro nevytahla paty a krajanky tu pobliz nemam...tim padem se jeste vic tesim az si zoorgnizujete ten vylet.

Veselo tu je, i kdyz ted bohuzel uz od rana postradam soudruzku Lellastella, ktera nejspis bude nekde s malou na prochazce a take soudruzku express11, ktera je nejspis nekde opila po uspesne zkousce na VS. Tak zatim papa a dej vedet jak pokracuje organizovani vyletu :wink: :mrgreen:
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 3:09 pm

...jo, a az sem pojedete privete mi, prosim, take pracovnici le25. Rada bych se na ni podivala zblizka :mrgreen:
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi xpress11 il ven giu 13, 2008 3:17 pm

victoria78 ha scritto:Veselo tu je, i kdyz ted bohuzel uz od rana postradam soudruzku Lellastella, ktera nejspis bude nekde s malou na prochazce a take soudruzku express11, ktera je nejspis nekde opila po uspesne zkousce na VS. :wink: :mrgreen:

ale kdeze.. stranicka uvedomelost mi nedovoli se opit pred setmenim :mrgreen: :mrgreen:
v pescare se v patek nemaka? to jsou mi poradky.. :o

Danco, nechod do pescary, budes to mit daleko na srazy :lol:
Avatar utente
xpress11
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 142
Iscritto il: gio mag 15, 2008 10:22 am
Località: Roma-Brno

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 3:32 pm

Na jaky srazy? Kde jsou?? Ja o zadnych nevim :( Uzs tam nekdy byla? Jaky to je? A kdy a kde bude dalsi?? A kolik je tam lidi? A bude nejaky u me v Trevisu?...No, vlastne ani byt nemusi. Vzdyt sem prece prijedete vsechny na vylet, nebo ne? Ty co maj deti at je taky privezou! Ja jim dam nejaky modylky na lepeni a my se pujdem cournout po Benatkach, zejo?
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Miska il ven giu 13, 2008 3:39 pm

Jèèè holky,
s vama se jeden nenudi, to je bezva...az me skoro mrzi, ze nebydlim blizko :( to uz je jedno jestli v "Pescara" nebo v "Treviso"..urcite by to bylo lepsi nez tady v Milane :evil: Tady vcera padaly takovy kroupy, ze mi to pobilo jak auto, tak kytky :twisted: No, doufam, ze budu mit sanci se s vami jednou potkat! :wink: Ja uz teda VS nestuduju, tak bych asi byla trochu mimo misu, ale to bych snad zvladla, po nejake te sklenicce bych mozna zacla rozumet i vami studovanemu oboru :mrgreen: :mrgreen:
Avatar utente
Miska
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 21
Iscritto il: mer mag 21, 2008 3:22 pm
Località: Mesero (Mi)

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Danca il ven giu 13, 2008 4:02 pm

Misko tak to jsme dvě, já už jsem ze studijních lavic taky dávno pryč, ale vínko snad umíme pít každá a že nám to jde co :P Já mám přímo v Miláně jednu kamarádku a v Bergamu další tam je vás dost, tak přijeďte vy z toho severu se trochu ohřát na jih ne? ikdyž letos asi ta sezona nic moc co? minulý týden jsem byla v pescara a stihla jsem se plácnout k moři na dobrých 10 min...pak už jsem zmokla...mannaggia
Avatar utente
Danca
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 6
Iscritto il: ven giu 13, 2008 2:18 pm

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 4:04 pm

No, Misko, musim ti dat za pravdu ze se to tady fakt nak rozjelo ale neboj! Brzy me ten psaci duch zase opusti, uz to vim :(
A jestli se nekdy setkame prisaham ze o VS se nezminim ani kdybyste me mucili...tak se mi to zprotivilo :(

to express11: buu, buu...optimismus me opustil pac si uvedomuju ze to proste do uterka nestihnu. Bohuzel delajic architekturu musim prinest vykresy vytisknuty na papiru takze kdyz je proste nemam projekt mu nemuzu vykladat ustne. Kdyby to tak slo mela bych jen samy jednicky...ja moc rada popisuju veci; jak ale dojde na to kresleni?! No, domysli si to....
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Miska il ven giu 13, 2008 4:28 pm

To Victoria78: Ja doufam, ze Te to psani neopusti! Jde Ti to dobre, tak se toho drz! Hele, jestli jde jen o vykresy neco Ti z nudy nakreslim, jestli chces :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dneska je to tu v praci nuda :-( anebo zajdu tady k nasim architektum, rekni, co potrebujes, treba to nejak zvladnu:-) :D :lol: ne, promin asi vtipkuju a ono to pro Tebe moc vtipny nebude! Podle me to zvladnes, pust se do toho a pul je hotovo!
Uz z toho tady blbnu 8O :D

Je Danco, kdyz mas ty kamaradky i tady blizko me, nechteji se taky zapojit, aspon bych treba obcas mela s kym zajit na kafco...

Holky vypada to tak, ze se proste budeme muset sejit, jinak to nevidim! Pekne po vsech tech hnusnejch zkouskach atd. by to fakt chtelo, jak to tak pozoruju... :P
Avatar utente
Miska
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 21
Iscritto il: mer mag 21, 2008 3:22 pm
Località: Mesero (Mi)

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Michalka il ven giu 13, 2008 5:47 pm

Ahoj devcata!!
To je ale svanda, skoro me mrzi, ze jsem toho komunismu nezazila trosku vic... pamatuju si jen ze jsme jeste ve skolce rikali pani soudruzko a pak najednou v privni tride pani ucitelko...a tak se nemuzu moc zapojit :( , ale aspon se pobavim.
Tady v Ascoli Picenu zase prsi...uz pres mesic prsi kazkej den :!: Dovolim si to nazvat primo ..." chcije a chcije"...jeste jsem se ani nestihla moc opalit. Normalne se touhle dobou priblizuju barvou kuze temto jiznim narodum, ale letos jsem jako stena! Ach jo!
Cim vic tohle forum navstevuju, tim vetsi chut mam Vas vsechny nekdy nekde potkat...a tak navrhuju setkat se uprostred Italie...co rikate palmove riviere??? V San Benedettu del Trontu je moooc hezky!!
Michalka
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 44
Iscritto il: dom apr 06, 2008 11:43 am
Località: Ascoli Piceno, Tasov

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 8:40 pm

Ano prosim, tak tady mame dalsi soudruzku - Michalku - co lobuje za sraz nekde pobliz sveho bydliste, ze? Hele, ty tam nekde u toho San Benedetta pobyvas, vid? :mrgreen: :mrgreen:

Pockej jak udelam tu zkousku v utery...pak si celou tu Italii objedu a vsem vam osobne podekuju za to rozptylovani co mi tady cinite. Hahaha...no k tomu nedojde pac v utery me profesor vyrazi! Uz to uuuplne vidim pred sebou :( :(
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Michalka il sab giu 14, 2008 11:38 am

Presne tak, ziju tady pobliz San Benedetta...z doslechu vim, ze by tady mela byt vetsi koncentrace ceskych pristehovalek, ale jeste jsem jich tady moc nepotkala. Znam pak slovenek, se kteryma se smejeme navzajem nekterym ceskym s slovenskym slovum. Napr.: ihrisko....vite co to znamena?? Ja jsem teda pekne cucela co je to za slovo...je to totiz hriste.. 8O

Victoria wrote : Pockej jak udelam tu zkousku v utery...pak si celou tu Italii objedu a vsem vam osobne podekuju za to rozptylovani co mi tady cinite. Hahaha...no k tomu nedojde pac v utery me profesor vyrazi! Uz to uuuplne vidim pred sebou :( :([/quote]

A ja odpovidam: Kliiid, vsadim se, ze Te nevyrazi a naopak s uspechem zkousku slozis!! Sazim na Tebe, urcite to zvladnes! Pridej trosku ceskyho sarmu, ktery Ti podle meho nazoru nechybi (posuzuju podle toho, co tady pises) a bude ruka v rukave....drzim pesti!!
Michalka
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 44
Iscritto il: dom apr 06, 2008 11:43 am
Località: Ascoli Piceno, Tasov

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi xpress11 il sab giu 14, 2008 3:14 pm

victoria78 ha scritto:Na jaky srazy? Kde jsou?? Ja o zadnych nevim :( Uzs tam nekdy byla? Jaky to je? A kdy a kde bude dalsi?? A kolik je tam lidi? A bude nejaky u me v Trevisu?...No, vlastne ani byt nemusi. Vzdyt sem prece prijedete vsechny na vylet, nebo ne? Ty co maj deti at je taky privezou! Ja jim dam nejaky modylky na lepeni a my se pujdem cournout po Benatkach, zejo?

no prece ty srazy, co MY NAPLANUJEM, neee?! 8) damy, jestli uz mi nezbyde nic jineho, nez se odebrat "trpet" do italie, tak nehodlam po zbytek zivota byt obklopena pouze tou romanskou chaskou :twisted: a to myslim naprosto vazne!!

Jani, neboj, s tou zkouskou to urco nejak zkoulis! ja vim, ze rysovani neni zadna sranda, nakonec segra je ing. stavarka a tata taky..budu drzet palec, at Ti to vyjde!! me ceka za 10 dni dvousemestralka z matiky, tak uz jsem predem taky cela pryc... :roll:

palmovka je fajn zona, byla jsem tam vicekrat na dovolene- i v ascoli, teramu atd. vzdycky jsme tam jezdili pres agenzii petra primo ze san benedetta, to je agentura, kterou ma jedna ceska provdana tam. sidli v porto d´ascoli pokud si vzpominam. Michalko, neznas ji nahodou? :)
Avatar utente
xpress11
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 142
Iscritto il: gio mag 15, 2008 10:22 am
Località: Roma-Brno

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Michalka il sab giu 14, 2008 8:13 pm

Ahojky Elisko,
Petru z turisticke agentury "Petra" znam jen od videni...vypada to, ze se jeji aktivita docela se rozmaha. Je to holt uspesna zenska - s ceskymi koreny! (nutno podotknout)! No ale letos to s kseftama asi neni nic moc protoze pocasi tady je fakt hruuuza! Dneska zase byla takova prutrz mracen, ze z toho sel strach...brrrrrrrr! Chudaci turisti!! :?
No a co je novyho v Brne??
Michalka
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 44
Iscritto il: dom apr 06, 2008 11:43 am
Località: Ascoli Piceno, Tasov

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi xpress11 il dom giu 15, 2008 9:30 am

jo, pripadalo mi, ze to tam docela slusne hrne... i kdyz ono zadny uspech neni zadarmo, prace v cestovnim ruchu znamena celou sezonu makat 24/24. na druhe strane ale aspon dela na sebe. jako zamestnanec clovek moc motivaci k podobnym vykonum nema :?
jak tak sleduju, letosni pocasi turist. ruchu moc nepreje.. nakonec bude nejlip tady v cesku :mrgreen: v brne nic moc noveho neni, snad posledni roky se to lepsi s praci, je tu stale vic cizich firem. ale jinak.. nuda v brne, no :lol:
Avatar utente
xpress11
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 142
Iscritto il: gio mag 15, 2008 10:22 am
Località: Roma-Brno

PrecedenteProssimo

Torna a NOVA PRATELSTVI/ CONOSCERE NUOVI AMICI

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 2 ospiti

cron