Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

PER CONOSCERE GENTE NUOVA

Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Le25 il mar mag 27, 2008 11:24 am

Cau holky !
Nasel by se nekdo z jihu? Pripada mi to po dvou letech jako nemozne, zadnou cesku jsem tu nikdy nepotkala a rada bych pokecala. Jsem z Moravy a skoro 2 roky ziju v Tarantu

Lenka
Le25
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 5
Iscritto il: mar mag 27, 2008 11:19 am
Località: Taranto ( Luhacovice)

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi LELLASTELLA il mar mag 27, 2008 12:56 pm

Benvenuta… AHOJ Lenko! Bud vitana na Cznetu.
Ja jsem taky Lenka a ziju v Pescare. Budu to mit asi nejblize ja.
Spoustu krajanek bud zije na “urodnem” severu nebo v Rime. V kazdem pripade zapoj se do diskuzi… ahojky Lenka
:D
Avatar utente
LELLASTELLA
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 516
Iscritto il: mar apr 18, 2006 11:00 pm
Località: PESCARA - ABRUZZO

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi santibailor_aa il lun giu 09, 2008 8:46 am

Skoda! ja jsem z Taranta ale tam uz davno neziju. Co zajimaveho u nas delas?
Avatar utente
santibailor_aa
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 8
Iscritto il: gio nov 02, 2006 12:00 am

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Le25 il gio giu 12, 2008 3:37 pm

Delam pro firmu import export, a kde ty jsi se prestehoval ze uz tady nezijes??
Le25
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 5
Iscritto il: mar mag 27, 2008 11:19 am
Località: Taranto ( Luhacovice)

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il gio giu 12, 2008 3:42 pm

:( :( Leni to je des, co?! Snad tam nekoho najdes...ach jo. Kdyby ne prestehujte se tady ke me. Tady je krasne a zrovna naproti ted prodavaji baracek; krasnej i se zahradou. Ja ti pak prijdu pomoct sekat travnik :mrgreen:
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi LELLASTELLA il gio giu 12, 2008 8:34 pm

tak to diky. a kolik ze stoji ten baracek s travnikem? my jsme prave nechali zalozit novou zahradu, una magnolia mediterranea, tre prunus, tre betulle un ulivo... tak jak to vypada s tim tvym? u nas tady je krasne, u tebe je porad posmourno a slunce neni videt... az prijedes, tak se ti nebude chtit zpet.. kocko... he he... :wink:
to je ale fakt, ze o nasince je opravdu nouze... cesi jsou vsichni nahore... ja jsem asi opravdu tady jedina... :( :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar utente
LELLASTELLA
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 516
Iscritto il: mar apr 18, 2006 11:00 pm
Località: PESCARA - ABRUZZO

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 7:38 am

Prosim upresnuji ze moje "Leni, to je des...bla bla bla..." bylo mysleno jak pro Lellastella tak pro Le25.

Holky, baracek naproti me sice jeden ale je velikej tak si kdyztak muzete rozpulit. Slunicko tady u nas je a zrovna docela pali...problem je desna vlhkost a mlha v zime. Vsechny kosti z toho mam pokrouceny :(
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi LELLASTELLA il ven giu 13, 2008 7:55 am

no vidis, a to jsi giovane, predstav si me, starou kozu, v tom vasem vlhku, to bych si dala! My tady mame od brezna do rijna moc krasne pocasi, a hlavne hodne mirne. Nejzimnejsi mesic je asi unor, prosinec je docela prijemne teply. Nad nami v horach snezi, u pobrezi je vlhko, tak tech 20 km do vnitrozemi je opravdu strategicke mistecko.
A jake jsou ceny za nemovitosti, kolik stoji novostavba? Nebo dvojvila? Napis, a porovname si to…. A ted bez uz do prace… jinak se Italie zastavi docista…. cest praci, soudruzko!
:D
Avatar utente
LELLASTELLA
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 516
Iscritto il: mar apr 18, 2006 11:00 pm
Località: PESCARA - ABRUZZO

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 7:59 am

Soudruzko Lellostello, hlasim ze jsem v praci jiz od 7.30...sice zatim nic nedelam ale to neva. Plan bude splnen na 100%, prisaham!

Hmm, ceny nemovitosti jsou desne desne...radsi to tu nebudu ani psat aby mi pri tom cisle nevybuchla klavesnice :evil:
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi xpress11 il ven giu 13, 2008 11:30 am

hmm, ceny nemovitosti jsou docela podnetne tema...! soudruzky, hodte to sem, klavesnice neklavesnice 8) v nejhorsim pripade kodujte do dvojkove soustavy, snad to procesor uklidni :mrgreen:
ne, ze by teda v cesku to bylo za hubicku, ovsem ceny bytu v rime jsou mimo kazdy rozmer imaginace, tak by me zajimalo, co stoji treba takova chalupa nekde pod vesuvem.. :lol:
Avatar utente
xpress11
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 142
Iscritto il: gio mag 15, 2008 10:22 am
Località: Roma-Brno

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 11:37 am

Soudruzky, ceny neceny, nabizim napad...ten je zadara.
Kdo z vas vlastni nejaky stavebni pozemek v perspektivnim italskem regionu s vlidnym pocasim at jej vlozi do druzstevniho majetku spolecnosti "Bydlime s cznet" a ja tam vyprojektuju ceskou vesnicku i s materskou skolkou. Vse v biokompatibilni architekture!
Ti co nemaji kde bydlet tak naleznou krasny domov, ti co nemaji praci muzou delat skolnika a Lellastella nam vsem muze vyvaret hezky cesky. Cest praci! Nase spolecnost bude fungovat!! :mrgreen: :mrgreen:

Ted vazneji. Lellostello jestli tady u Trevisa chces nejakou novostavbu nebo dvojvilu priprav si kolem 300.000 € minimalne 8O
I kdyz ted s tou krizi v edilizia se mi zda ze za chvili zacnou prodavat niz pac jinak by neproidali vubec nic. Doufejme :wink:
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi xpress11 il ven giu 13, 2008 12:46 pm

...mam takovy podivny pocit, ze podobny napad jiz meli kdysi nasi bratri v maticce rusi :mrgreen: jim to sice moc nevyslo, ale kdovi- treba prostredi realneho ital. kapitalismu by pro nasi lidovou komunu bylo tim pravym :lol: :lol:
Avatar utente
xpress11
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 142
Iscritto il: gio mag 15, 2008 10:22 am
Località: Roma-Brno

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Danca il ven giu 13, 2008 2:25 pm

Ahojky holky, Lenko jsi stále v Pescare?
Daniela

LELLASTELLA ha scritto:Benvenuta… AHOJ Lenko! Bud vitana na Cznetu.
Ja jsem taky Lenka a ziju v Pescare. Budu to mit asi nejblize ja.
Spoustu krajanek bud zije na “urodnem” severu nebo v Rime. V kazdem pripade zapoj se do diskuzi… ahojky Lenka
:D
Avatar utente
Danca
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 6
Iscritto il: ven giu 13, 2008 2:18 pm

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi Danca il ven giu 13, 2008 2:29 pm

Ahoj holky krajanky, mohu se přidat do vašeho rozhovoru? Jsem z Prahy, ale mám v úmyslu se brzy stěhovat k Pescara, Leni ozvi se mi! Ráda bych tam poznala nějakou krajanku.
Avatar utente
Danca
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 6
Iscritto il: ven giu 13, 2008 2:18 pm

Re: Nekdo z jihu? Taranto, Bari???

Messaggiodi victoria78 il ven giu 13, 2008 2:42 pm

Tak to neplati, to neplati...ja se tady uz 3 dny snazim propagovat Treviso, vsemozne sem ty holky lakam a tady se ted ozyvaj lidi co se stehujou do Pescary, Vicenzy nebo Verony (o Milanu a Rime nemluve).
Ja uz to forum ani nebudu kontrolovat...ted to zavru a JDU SE UCIT!! Tak, a mate smytec!!!
:mrgreen:

P.S. To samozrejme neni urceno tobe, Danco, to je pro ostatni co se s nima tady honim prave 3 dny po ruznych tematech v diskuzich. :D :wink:
Avatar utente
victoria78
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 138
Iscritto il: mer apr 09, 2003 11:00 pm
Località: Treviso

Prossimo

Torna a NOVA PRATELSTVI/ CONOSCERE NUOVI AMICI

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 3 ospiti

cron