Mamme o premamme a Milano....

PER CONOSCERE GENTE NUOVA

Mamme o premamme a Milano....

Messaggiodi DanielaS il ven apr 20, 2007 6:49 pm

No přísně vzato nemusí, ale má tam dům můj chlapec. A Å¡la bych tam víceméně kvůli němu. Tak aspoň pro začátek bych byla u něj.
Avatar utente
DanielaS
Veterán
Veterán
 
Messaggi: 167
Iscritto il: mer apr 18, 2007 11:00 pm

Mamme o premamme a Milano....

Messaggiodi BarcaV il mer mag 02, 2007 6:51 am

Ahoj holky!

Tak to jsem moc moc rada, ze nas je tady v Milane a okoli vice

Omlouvam se, ze jsem se dlouho nezapojila do diskuze, ale ze zacatku se nikdo neozyval, tak jsem si rikala, ze se tady do tohoto fora moc lidi nepripojuje....koukla jsem se ze zvedavosti az dneska a tak vas vsechny zdravim!
Jo Lucko jsem to ja!!!! A co ty? Uz jsi prestehovana?
Daniela S....co se tyce Erby shodou okolnosti jsme tama projizdeli v nedeli....no opravdu nic moc....bohuzel jsou to opravdu same domky kolem cesty a vsude se asi musi autem....ale pokudes budes pracovat tak ti to ani neprijde....ja jsem bydlela cca 10 mesicu ve vesnice Casalpusterlengo...ktera je asi 50 km od Milana....nadsena jsem z toho nebyla, ale tim, ze jsem chodila do prace mi to zase tak nevadilo, az na to priserne dojizdeni vlakem.....viz Sue.....kde vlastne bydlis? Taky nemam nic proti malym mestum a vesnickam, ale zalezi na tom, tak jak to popisujes ty by to melo byt fajn, ale uprimne ja jsem v Milane spokojena. Kousek od domu mame maly parcik, kam chodime vencit pejska a az na dalnicni okruh, ktery je bohuzel kousek od nas a bariery tam zatim nejsou, je to tady fajn a pohodlne....v centru jsme za chvilku.
Tes,Iviku,Lucko, Danielo a Sue....nesejdeme se nekdy na zmrzku v Milane?
Muj mejlik je: brcav75@yahoo.it.

Ciao ciao
Barca
Avatar utente
BarcaV
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 7
Iscritto il: mer feb 21, 2007 12:00 am

Mamme o premamme a Milano....

Messaggiodi yellow_tulip il ven mag 04, 2007 1:09 pm

ahoj Barco, tak to je super, že jsi to ty. Zdá se mi to až nemožný, že už uběhly 3 roky od té doby, co jsme se viděly v Miláně! Já jeÅ¡tě v Alessandrii nebydlím, ale asi za měsíc a půl už budu, stavíme byt a jeÅ¡tě není hotový (ačkoli už měl být hotový v prosinci Určitě se pak někdy stavím do Milána a můžeme zajít na kafe atd Zatím se měj super , ahoj
Avatar utente
yellow_tulip
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 31
Iscritto il: ven gen 13, 2006 12:00 am

Precedente

Torna a NOVA PRATELSTVI/ CONOSCERE NUOVI AMICI

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 1 ospite

cron