Nekdo blizko Taranta?

Virtuální místo setkání Čechů žijících v Itálii

Nekdo blizko Taranta?

Messaggiodi Margha il gio set 17, 2009 2:41 pm

Ozve se mi nekdo pobliz Taranta? Rada bych tady nasla nekoho, s kym si popovidat-cesky..
A zajit treba na kafe.. Jsem tu sama mezi samyma italama..ach jo.. :cry:
Avatar utente
Margha
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 34
Iscritto il: mar set 15, 2009 10:24 am
Località: Roma

Re: Nekdo blizko Taranta?

Messaggiodi bellasima il ven ott 30, 2009 12:40 pm

ahoj ,jak jsi tam uz dlouho?my tam obcas jezdime,taky jsem tam chtela,jelikoz bych mela vic znamych,ale zatim jsem zase sama v Catanii.bud rada,ze jsi tam.urcite nekoho kolem najdes.jak se ti tu libi?
bellasima
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 6
Iscritto il: sab ott 04, 2008 9:59 am

Re: Nekdo blizko Taranta?

Messaggiodi Margha il ven ott 30, 2009 3:12 pm

Ahojky, my jsme se tu nasly uz 3! Zatim se dve vidame a s tou treti si pisem,protoze ona je porad v praci a tudiz nema moc casu. Ale planujem nejaky sraz ve 3! Ja jsem v Italii uz 3 roky, ale tady na jihu teprve rok. Je to tady docela o.k, ale na severu se asi holky maji lepe. Mam super pritele a jeho rodina je uzasna. Co jezdite delat do Taranta? A kdy sem planujete prijet? Pokud sem budes mit cestu, klidne se s Tebou sejdu. M.
Avatar utente
Margha
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 34
Iscritto il: mar set 15, 2009 10:24 am
Località: Roma

Re: Nekdo blizko Taranta?

Messaggiodi bellasima il mar nov 03, 2009 1:02 pm

ahoj,tak to mas super,ze se nekdo nasel.ja parkrat letela z Bari,kdyz fungoval jeste Skyeurope :( a na letisti jsem mluvila s jednou holkou ,ktera bydli v Lecce.a podle toho ,co si takhle obcas prectu,tak na tom jihu docela Cesky jsou.za to tady uplne na jihu,tim myslim Sicilii,je to trosicku horsi.nasla jsem jednu kamosku,ktera je v Messine,ale to proste neni,aby jsme se mohly videt casteji.zatim mam kamosku ze Svedska.v Tarantu mame znami,tak tam obcas jedeme.kdyz se ti bude chtit tak mi napis na muj mail:scorpio241073@yahoo.com nebo jsem na FB(facebook),treba ho mas taky,ten pouzivam casteji nez tohle forum.ja jsem se sem jen tak po dlouhy dobe podivala,jestli se treba nekdo nenajde.tak zatim pa a kdyztak se ozvi
bellasima
NováÄek
NováÄek
 
Messaggi: 6
Iscritto il: sab ott 04, 2008 9:59 am


Torna a ÄŒEÅ I V ITÃLII

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 1 ospite

cron