AIUTATEMI X FAVORE E' IMPORTANTISSIMO

FORUM DEDICATO A TUTTI COLORO CHE STUDIANO IL CECO

AIUTATEMI X FAVORE E' IMPORTANTISSIMO

Messaggiodi viktor il mar giu 10, 2008 3:47 pm

ciao ragazzi scusatemi se vi disturbo ma qualcuno mi potrebbe aiutare a tradurre queste frasi...per me credetemi e' importantissimo....!!!!

no tak pujdu rada - i když radsi bych na tebe pockala do toho 25.6. ale jo - proč ne .. kajdo nevím jestli do Milana pojedu - nechci ted nic říkat - mam takové tušení - takový pocit - ale chci to jeste nechat a nedelat akci - se musím učit ja i on .. tak to přijde asi až pak no ... jde o ty stejny veci jako predtím - nezměnilo se nic - snažila jsem se - ale neco tam proste z jeho strany pro me chybí a já už nemam sílu to dotovat ze sebe - nejsem spokojena ani štastná - ale ted to fakt musím odsunout a pak to s klidnou hlavou probrat a vyřešit .. myslím, že možná to cas, ktery tomu dam vyřeší sam .. a pak si potrebuju utridit veci - nastal cas stavet se ke vecem a brat je z jiný strany .. ale neboj - žádný zemětřesení nebude jinak pravdepodob. tata me ve čtvrtek vyzvedne a pojedeme spolu nekam za prahu - bude tam chystat polní den - tak prý jestli mu s tím pomůžu ale docela i jo ... tak zatím pac a pusu

VI RINGRAZIOOOOOOOOO!!!
Avatar utente
viktor
Nováček
Nováček
 
Messaggi: 17
Iscritto il: sab lug 08, 2006 11:00 pm

Torna a STUDIARE IL CECO / STUDOVAT CESTINU

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 1 ospite

cron